01

Možnosť učiť sa a rásť po boku expertov na ServiceNow

Práca v Accenture ti ponúkne unikátnu príležitosť učiť sa a rásť po boku skúsených expertov na platformu ServiceNow. Táto skúsenosť umožňuje hlbšie preniknúť do technológie a profesionálne rásť v dynamickom prostredí s podporou kolegov, ktorí ti radi poradia a pomôžu.

Accenture je uznávaná medzinárodná konzultantská spoločnosť a pracovná skúsenosť v tejto firme na platforme ServiceNow z teba spraví hľadaného IT špecialistu na pracovnom trhu.

02

Práca s produktom, ktorý má budúcnosť a perspektívu

ServiceNow platforma má jasnú budúcnosť a perspektívu. Získanie skúseností s touto technológiou nielen posilní tvoje odborné zručnosti, ale aj otvorí dvere k rôznorodým kariérnym príležitostiam.

Popri práci so ServiceNow  sa naučíš ako bežia projekty založené na metodológii Scrum, spoznáš agilné metódy vývoja softwaru a naučíš sa plávať v korporátnom prostredí. Aj keď sa v budúcnosti rozhodneš pre zmenu firmy, buď si istý, že konkurencia ocení túto skúsenosť zapísanú v tvojom životopise.

03

Možnosť práce z ktorejkoľvek časti Slovenska s bratislavským platom

Niekedy sme o tom snívali a teraz sa to stalo skutočnosťou. S platformou ServiceNow môžeš pracovať, z ktoréhokoľvek kúta Slovenska a pritom za to dostaneš porovnateľný plat, ako keby si pracoval v meste s najvyššou priemernou mzdou na Slovensku - v Bratislave.

Do officu (mimochodom ozaj pekného) pritom môžeš chodiť každý deň v týždni, no ak ti podmienky dovoľujú byť tam len raz týždenne, prípadne potrebuješ trvalý Home office, dá sa to dohodnúť.

04

Množstvo benefitov

Áno, Accenture je korporát. A určite sa nájdu drobnosti, ktoré ťa budú mierne povedané otravovať. Rôzne korporátne školenia, povinné kurzy a pod. Nepochybuj ale, že ťa čaká sada benefitov, ktoré predstavujú nadšandard toho, čo je bežné v iných sférach biznisu.

Ak sa Accenture udržať konkurencieschopnosť nemôže si dovoliť zaostávať ani v tejto oblasti a veci ako cafetéria, bonusy na konci roka, či pravidelné zvyšovanie platov sú príjemným spestrením.

05

Kolegovia, ktorí sú na tvojej vlnovej dĺžke

Stretneš sa s ľuďmi, ktorí majú podobný záujem o sféru IT ako ty a spoznáš profesionálov aj z iných krajín európy. Navzájom sa tak môžete inšpirovať, vymieňať nielen technické ale aj kúltúrne poznatky, podporovať sa a jednoducho si užívať pracovné dni.

Je dôležité si uvedomiť, že v práci trávime podstatnú časť nášho života, a preto dobrý kolektív a pohoda v práci, sú niekedy dôležitejšie ako iné faktory dotvárajúce vnímanie pracovnej pohody.