img 18 1 1

Kde hľadať aktuálne info o voľných ServiceNow pozíciach?

Vždy aktuálne informácie o otvorených pracovných pozíciach pre platformu ServiceNow nájdeš na stránkach portálu Profesia.sk:

Accenture | Otvorené pozície pre ServiceNow

Platformu ServiceNow poznajú a používajú najmä veľké medzinárodné spoločnosti, no jej význam a atraktivita z roka na rok rastie aj u nás. Zahraničné firmy hľadajú kvalitných ľudí pre svoje projekty a slovenskí ITčkári maju v tomto obore veľmi dobré renomé.

Aj ty sa preto môžes stať súčasťou teamu profesionálov, po ktorých je v súčasnosti enormný dopyt a budúcnosť v pracovnej oblasti pre nich vyzerá viac než dobre.

 

shape 1
Asset 1

Predtým než podáš žiadosť o zamestnanie

Ak si myslíš, že práve ty si ten kandidát, ktorého by som mal do firmy odporúčať, napíš mi o sebe a posuniem ťa priamo našemu ServiceNow HR oddeleniu.

Po aplikovaní žiadosti musíš prejsť oficiálnym prijímacím procesom, kde sa s tebou možno i ja porozprávam o tvojich zručnostiach, skúsenostiach a predstavách a pokiaľ tam bude prienik medzi tým čo ServiceNow pozícia vyžaduje a tým čo ako uchádzač ponúkaš, tak je veľká pravdepodobnosť, že sa v budúcnosti stretneme ako kolegovia 🙂

Súčasnosť a budúcnosť platformy ServiceNow

Prečo je dobré spojiť svoju profesionálnu budúcnosť so ServiceNow?

Ak svoju kariéru naštartuješ v spojení so ServiceNow, priniseie ti to veľa výhod. Niektoré z nich, ako práca pre veľkých hráčov na trhu, skvelý plat, či možnosť profesionálneho rastu, som popisoval na úvodnej stránke.

Za ďalšiu výhodu považujem bezproblémovú možnosť uplatniť sa na trhu nielen teraz, ale aj v budúcnosti, spojenú so slobodou výberu miesta pre život. Áno, sľubiť že platforme sa bude neustále dariť aj o 20 rokov, to asi nevie nik. No ak vezmeme do úvahy fakt, že stovky veľkých firiem na ServiceNow už prešli, alebo prechádzajú, zároveň s ňou majú spravených desiatky integrácií, funkcie platformy sa stále zlepšujú a tá sa čím ďalej tým viac dostáva do všetkých oblastí firemného života, je ťažké si predstaviť že zrazu nastane zlom a firmy budú chcieť investovať ďalšie státisíce, či milióny eur do nového systému.

Rastúci dopyt na trhu

ServiceNow je stále viac akceptovaný a využívaný vo svete, čo vytvára rastúci dopyt po odborníkoch, ktorí majú skúsenosti a znalosti v tejto oblasti. To môže znamenať širokú škálu pracovných príležitostí a stabilnejšiu kariérnu perspektívu.

Univerzálnosť

ServiceNow je platforma, ktorá sa využíva v rôznych oblastiach, od správy IT služieb až po riadenie procesov, projektov a bezpečnosti. Získané skúsenosti môžu byť prenositeľné na rôzne sektory. Ako ServiceNow expert si bezproblémov nájdeš prácu, nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

Príležitosť na inovácie

ServiceNow sa neustále vyvíja a inovuje, čo znamená, že ako odborník budete mať prístup k novým technológiám a trendom. To ti umožní byť súčasťou inovácií a napredovať v rámci oblasti IT. V dnešnej dobe je to AI a ServiceNow je samozrejme pritom a nebude hrať druhé husle.