shape 11 1
img 4 3

O mne

Ahoj,

Moje meno je Rado Mráz a v IT oblasti pracujem už 15 rokov. ServiceNow platformu som však objavil až v roku 2018, keď som hľadal zmenu a prechod z platformy .NET na niečo kde nebudem od rána do večera kódovať.

Myslím, že sa mi to podarilo 🙂

Ako ServiceNow konzultant pracujem vyše 5 rokov a mám bohaté skúsenosti s viacerých medzinárodných projektov s ITSM, integráciami platformy, modulom Discovery, Service catalogom, CMDB, AI, virtuálnym agentom, data sourcami, workspacesmi, budovaním ServiceNow na zelenej lúke, ale aj jeho customizáciou a úpravami na žiadosť klienta. 

Túto stránku som vytvoril, aby som ľuďom, ktorí majú záujem pracovať v IT priblížil oblasť a produkt, o ktorom na Slovensku nie je veľké povedomie, o ktorom vám na vysokej škole asi nepovedia a ktorý podľa mňa ponúka výbornú možnosť na uplatnenie sa. Mojim cieľom bolo nielen vyzdvihnúť jeho pozitívne stránky ale ho aj opísať tak, aby človek, ktorý si hľadá v IT oblasti zamestnanie, mohol zvážiť či by ho práca v tomto systéme bavila. 

Môj profesionálny ServiceNow profil, získané ServiceNow certifikácie a školenia si môžeš pozrieť po kliknutí na tlačidlo nižšie.

Kontaktovať ma môžeš cez kontaktný formulár.